Головна » Статті » Новини » Офіційно

У наступному році уряд на 20% збільшить зарплати вчителям, - М.Азаров

 Уряд на 20% збільшить зарплати вчителям у 2012 році. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив під час відвідування загальноосвітньої школи №11 в Умані. 

"У наступному році ми приблизно на 20% збільшимо заплати вчителям", - зазначив М. Азаров.При цьому він підкреслив, що подальше зростання зарплат вчителів буде залежати від розвитку національної економіки, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

Як повідомлялося раніше, у середині вересня прем’єр міністер зазначив, що "Проектом Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" передбачено подальше поетапне збільшення розмірів мінімальної заробітної плати, а також значне підвищення оплати праці в сферах, які визначають якість життя суспільства.

За його словами, середньорічний розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС збільшиться на чверть (на 25,5%).

Він повідомив, що середня заробітна плата завідувача дошкільного навчального закладу у 2012 році, проти 2011 року, зросте на 847 гривень або на 35%, а вчителя вищої категорії загальноосвітнього навчального закладу - на 614 гривень, або на 25%.Прем’єр також зауважив, що у 2012 році, на 1,2 млрд грн буде збільшено видатки бюджету на виплати всім педагогічним працівникам надбавки в розмірі 20% посадового окладу.

Джерело: Освіта.ua

Категорія: Офіційно | Додав: wowanchuk (2011/Жов/16)
Переглядів: 1179 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]