Головна » Статті » Новини » Офіційно

Всеукраїнський конкурс "Вчитель-новатор"

 5 вересня 2011 року стартував восьмий Всеукраїнський конкурс "Вчитель-новатор". Конкурс проводить компанія "Майкрософт Україна" за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

За результатами конкурсу будуть відзначені вчителі, які продемонстрували найкращі результати застосування інноваційних технологій у навчальному процесі.

Участь у конкурсі можуть взяти вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, науковці, викладачі, а також студенти педагогічних навчальних закладів.

Щоб стати учасником конкурсу, потрібно зареєструватися на сайті професійної освітньої Мережі "Партнерство в навчанні", вступити до спільноти конкурсу "Вчитель-новатор" та подати конкурсні матеріали до 31 жовтня 2011 року.

Це може бути "Віртуальний тур до класної кімнати" – навчальні, екологічні, соціальні проекти, проектна діяльність вчителя з учнями з використанням сучасних ІКТ, або оригінальні матеріали освітніх інновацій, що були реалізовані із залученням інформаційно-комунікаційних технологій, наприклад, програми автоматизації робочого місця вчителя, розробки уроків тощо.

Наявність матеріалів, які будуть визнані найкращими, враховуватиметься під час чергових атестацій вчителів-учасників конкурсу. Крім того, організатори оберуть кількох переможців конкурсу для участі у Європейському конкурсі "Вчитель-новатор", що проходитиме навесні 2012 року.

 Більш детальну інформацію про проведення конкурсу "Вчитель-новатор" можна отримати на сайті освітньої Мережі "Партнерство в навчанні" за посиланням http://ua.partnersinlearningnetwork.com/.Джерело: http://osvita.ua/
Категорія: Офіційно | Додав: wowanchuk (2011/Жов/23)
Переглядів: 1246 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]