Головна » Файли » Для вчителів » Методичне забезпечення

Методичні рекомендації щодо впровадження навчальних планів профтех навчання у ЗШ та МНВК
2011/Сер/31, 21:55
Типові навчальні плани та Типові програми професійно-технічного навчання для учнів загальноосвітніх навчальних закладів розроблено з метою узгодження Державних стандартів професійно-технічної освіти та навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів.
Типові навчальні плани та програми затверджено наказом Міністерства освіти і науки № 904 від 23.09.2010 р. та надіслано в паперовому вигляді до всіх управлінь освіти.
Професійна підготовка за зазначеними програмами проводиться в рамках технологічного профілю професійного спрямування згідно ліцензійних вимог до зазначеного напряму навчальної діяльності (постанова Кабінету Міністрів України від 29.08.03р., № 1380). Мережа навчальних груп, визначається на основі контингенту учнів старших класів, а їх наповнення регламентується ліцензійними нормами.


Професійно-технічне навчання, що здійснюється у закладах системи загальної середньої освіти має забезпечувати, одночасно зі здобуттям повної загальної середньої освіти, професійно-технічну освіту учнів старшої школи відповідно до їх покликань та передбачати формування у особи професійних умінь і навичок, необхідних для виконання певної роботи чи групи робіт.

Джерело: http://trudove.org.ua/
Категорія: Методичне забезпечення | Додав: wowanchuk
Переглядів: 1035 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]