Головна » Статті » Методичний матеріал » Обслуговуючі види праці

Трудове навчання. Банк ідей для творчих проектів. 5—11 класи


ШАНОВНІ КОЛЕГИ!


Повідомляємо вам, що у червні місяці 2011 року виходить друком посібник «Трудове навчання. Банк ідей для творчих проектів. 5—11 класи» авторів: Н.І. Боринець, Р. М. Лещук,підготовлену редакцією газети «Трудове навчання» видавництва «Шкільний світ»,схвалений Міністерством освіти і науки, молоді та спорту для використання у загальноосвітніх навчальних закладах як навчальний посібник (лист № 2 від 04.03.2011 р.).

Навчальний посібник містить зібрання статей про вироби, які виготовляються з різних матеріалів (деревини, металу, текстильних матеріалів). Пропоновані вироби можуть слугувати банком ідей для вчителів трудового навчання (технологій) в організації проектно-технологічної діяльності учнів. У кожній статті подається коротка інформація про виріб, його зображення, ескіз або креслення та особливості виготовлення.

Матеріал, поданий у посібнику, допоможе вчителю трудового навчання у здійсненні проектно-технологічної діяльності під час вивчення як інваріантної складової програми трудового навчання (технологій), так і її варіативної частини.
Посібник буде корисним учителям трудового навчання (технологій), учням, керівникам гуртків, факультативів, студій, слухачам курсів підвищення кваліфікації учителів, а також тим, хто любить виготовляти вироби власноруч.

Гарантоване отримання посібника — передплата до 5 червня на літні номери газети «Трудове навчання» або комплект «Трудове навчання. Бібліотека».

Детальну інформацію можна отримати тут: www.osvitaua.com"

Джерело: http://trudove.org.ua/
Категорія: Обслуговуючі види праці | Додав: wowanchuk (2011/Чер/01)
Переглядів: 2322 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]